2024.03.28 Thursday Gedeon,Johanna

FAST SEARCH DETAILED SEARCH Search of certificate of incorporation EUROPEAN LEVEL SEARCH OUR PRODUCTS USEFUL INFORMATION ABOUT US JOB CONTACT

AROBS Pannonia Software Kft

Job

Új kollégákat keresünk!

Folyamatosan bővülő fiatal csapatunk

  • telemarketinges
  • üzletkötő
budapesti és vidéki munkatársakat keres nyomtatott és elektronikus termékeinek értékesítése céljából.

Az értékesítési hálózatunk fejlesztéséhez olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik:

  • rendelkeznek értékesítési gyakorlattal
  • nyitottak a csapatmunkára
  • könnyen teremtenek kapcsolatot
  • határozottak és dinamikusak
  • rendelkeznek gépjárművezetői engedéllyel

Továbbá ügyvezetői asszisztens munkakörbe keresünk új munkatársat.

Az asszisztens feladata a cégvezetők munkájának segítése, a kimenő és a bejövő ajánlatok koordinálása, rendezvények, tréningek szervezése… stb.

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves hasonló gyakorlat
  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • angol- vagy német nyelv középfokú ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú önállóság
  • Word, Excel és Internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör
  • fejlett munkakörülmények
  • biztos háttér
  • előmeneteli lehetőség

Új munkatársaink részére, átlagon felüli jövedelmet, -képzést, illetve folyamatos, hosszútávra szóló együttmuködést biztosítunk.
Amennyiben valamely ajánlatunk felkeltette érdeklodését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát postán, vagy e-mailen az alábbi elérhetőségek egyikére:

Index Kommunikációs, Informatikai és Internettudakozó Kft.
Grósz Magdolna
2040 Budaörs, Ébner György köz 4.
Tel.: (23) 801 400
Fax: (23) 801 401
E-mail: kozuleti@kozuleti.com

Track GPS

Akkor válasszon minőségi tárhelyet. Garantált Minőségű tárhely és domainregisztráció a MediaCentertől!

Techmonitor

Babaindex kupon

Cegeshelyszinek.hu

www.kozuleti.com
E-mail:kozuleti@kozuleti.com
 Disclaimer
 Classification Index
 contact